Royal Canin Kedi Mamaları

Royal canin markası ülkemizden çok tercih edilen evcilhayvan maması üreticilerinden biri olarak gözümüze çarpıyor. hem ırklara özel ürettikleri mamalarla hem de sahip oldukları mama kalitesiyle yüksek satış rakamlarına ulaşıyorlar. Fransız üretimi olan bu marka dünya çapında faaliyet gösteren bir markadır. Ülkemizde kedi maması alanında oldukça fazla satış rakamlarına ulaşan ve çok t ercih edilenlerin mama markalarının başında gelen royal canin ayrıca köpek maması alanında da oldukça iyi bir yerdedir.

Royal canin kedi mamalarının bazıları özel kedi ırklarına özgü olarak hazırlanan formüllerle üretiliyor ve bu ırk kedilerin kullanımı için aynı isimle satışa sunuluyor mesela Royal Canin british shorthair kedi maması british shorthair kedilerinin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve onların beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretiliyor. Royal Canin kedi maması kullanan insanların bir çoğu kendi kedilerinin tanıyarak kedilerinin özelliklerine göre alışveriş yapmaktadır.

kısır kedi,yavru kedi, ev kedisi gibi farklı yaşam standartlarına sahip kediler için farklı kedi maması kullanmak gerektiğinin farkında olan royal canin değişik ihtiyaçlara göre mamalar üretmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s