yavru kedilerimizin beslenmesi hakkında

Yavru kedilerin bu dönemleri çok hassas ve dış etkilere açık oldukları dönemdir. bu sebeple  kaliteli bir yavru kedi mamasının 3 özelliği olmalıdır, kesinlikle ve kesinlikle kedimizin bağışıklık sistemini destekleyecek kalitede olmalıdır, onun günlük enerji ihtyacını karşılamalıdır ve son olarak yavru kedimizin kas sistemi, kemik sistemi ve diğer hayati sistemlerinin gelişimini maksimum seviyede destekleyecek kalitede olmalıdır.

Ağaç yaşken eğilir ve sağlıklı bir yaşamın temelleri yavruluk döneminde atılır, bu gerçeği unutmadan hareket etmemiz kedimizin gelişmesi ve sağlıklı olması açısından önemlidir. Kedi maması alırken dikkat etmemiz bizi gelecekte ortaya çıkması muhtemel hastalıklardan dolayısıyle tedavi masraflarından kurtaracaktır. Kedilerimizin metabolizmaları bu dönemde hızlı çalışır çünkü biliyoruz ki kedimiz çok oyuncu çok uykucu ve ayrıca gelişme aşamasındadır. kedimizin kas ve kemik gelişmi gelecek yani yaşlılık dönemindeki hareket ve canlılık durumlarını yakından etkiler. Yavru kedi maması bu sebeplerden ötürü önemlidir.

Ben çevremdeki insanlara bu 3 özelliğe sahip bir mama öneriyorum bu mama pro plan mama. Pro plan markası dünya çağında tonaj bazında en çok üretim yapan firma ve ayrıca ülkemizde de son derece ünlü ve tercih edilen bir mamadır. Pro plan kedi maması ürünleri lezzet ve kalite bakımından diğer mamalardan ayrılmaktadır. bilinmeli li bunların hepsi benim laflrım elbette siz mama alırken mutlak ama mutlaka insanların yorumlarına da göz atın veterinernizden ve arkadaşlarınızdan mutlaka tavsiyeler alın. kedinizin neyle beslendiği çok önemlidir. ben sizlere pro plan yavru kedi maması olarak tavuklu olan mamayı Junior pro plan kedi mamasını öneririm.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s